Колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі впевнений, що суд повністю виправдає його, передає Корупція.Інфо.

Про це йдеться в статті політика, опублікованій в американському виданні The new york times.

«У понеділок, 11 грудня, окружний суддя Лариса Цокол, не дивлячись на шалений тиск з боку влади, звільнила мене. Тепер я буду оскаржувати звинувачення, які були висунуті, і я впевнений, що мене повністю виправдають», – зазначив він.

Саакашвілі також уточнив, що після отримання українського громадянства «зголосився стати главою Одеської області, щоб захистити її від російського втручання і дати швидкий старт реформам».

«Ці реформи привели до того, що багато молодих українців, яких підтримало місцеве населення, побачили шанс, як можна позбутися від корупції і пострадянської олігархії, Все йшло добре, але наприкінці 2016-го ми виявили, що наші зусилля по реалізації реформ були зупинені центральним урядом», – підкреслив політик.Нагадаємо, в Білорусі українські та грузинські чиновники таємно готують екстрадицію колишнього президента Міхеїла Саакашвілі з України. Як повідомляють грузинські ЗМІ, участь в переговорах з українськими чиновниками веде глава Служби державної безпеки Грузії Вахтанг Гомелаурі.

 

 

 

 

Популярне: “Раніше я її тільки любив, а зараз…”: Юрій Луценко відверто про стосунки з дружиною та її політичну кар’єру