Після виходу ЗСУ на межі 1991 року війна не закінчиться.

Український політичний діяч прямо сказав про те, що в ідеалі війна має закінчитись на території РФ. Нехай це станеться не в Москві, а в бункері, де знаходиться Путін. Так бачить завершення бойових дій в Україні Тарас Чорновіл, який вважає, що є ймовірність і такого розвитку подій, де проти чинної влади повстане російський народ.

Український політолог припустив, що коли ЗСУ звільнятимуть тимчасово окуповані території Донбасу та Криму, звідти масово почнуть їхати ті, хто проти України і тому жив усі ці роки там. На думку Тараса Чорновола, саме така еміграція може бути на руку українцям, пояснивши, чому:

“Візьмемо Донбас, ОРДЛО, тому що звідти дуже багато хто тікатиме, і Крим. Якщо станеться втеча 200 тис., умовно кажучи, навіть 100 тис., то це може перевернути Росію так, що після цього там можуть початися якісь внутрішні процеси.Про це можна довго говорити.Немає часу.Але це може бути тим фактором, який призведе до того, що війна закінчиться в Москві.Там, але не нами”, – пояснив він в інтерв’ю для “Фабрики новин”.

Екс-нардеп озвучив свою точку зору з приводу того, коли може статися переломний момент у війні на нашу користь: “Щодо перелому у війні на нашу користь мені здається, що перелом може відбутися в лютому, а далі за ту зброю, яку ми отримаємо ( те, що просив Залужний), вистачить для однієї серйозної наступальної операції, яка зламає силу оборони ворога, але не для звільнення України, не всієї території України, особливо території ОРДЛО.