Вдова убитого, в свою чергу, заперечує дані ЗМІ, передає Корупція.Інфо

Популярне: Від кого від кого, а від нього…Турчинов шокував своєю заявою всю країну. Як таке можливо!

Російське видання Росбалт повідомило про відповідь Генпрокуратури України, що надійшла в Москву на запит у справі про вбивство колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова. Організаторами злочину називаються "злодій в законі" Володимир Тюрін (Тюрік) і банкір, який працював останнім часом в Криму.

Як розповіло Росбалту джерело в правоохоронних органах, у відповіді ГПУ на запит організаторами вбивства названі дві людини.

"Перший – це Володимир Тюрін – колишній чоловік Марії Максакової, яка потім вийшла заміж за Вороненкова. Другий – власник банку, який працює в Криму. Вказані дати, коли вони нібито зустрічалися на півострові для обговорення підготовки злочину. Далі йдуть відомості про тісні зв'язки Тюріна і банкіра з кримінальним світом і російськими спецслужбами. Все ведеться до того, що дані дві особи нібито організували вбивство за дорученням співробітників цих спецслужб", – розповів співрозмовник агентства.

У свою чергу, вдова Вороненкова – Максакова – заявила, що ГПУ не розкривала російським правоохоронним органам імен організаторів убивства.

"Це неправда. ГПУ нічого не писала і не відповідала, ні Слідчому комітету Росії, ні будь-кому іншому. Я уточнила це у чоловіка, який якби відповідав на запит, то відповідав саме він. Інформація не відповідає дійсності", – заявила Максакова.

Нагадаємо, Вороненков був убитий 23 березня біля готелю в центрі Києва. Невідомий відкрив вогонь, коли Вороненков з охоронцем йшов тротуаром. Обидва отримали поранення, однак охоронець зміг застосувати зброю у відповідь і поранив нападника. Вороненков помер на місці вбивця – в лікарні.

Загиблим кілером виявився учасник АТО, громадянин України 1988 року народження Павло Паршов.

Вороненков був свідком ГПУ у справі про зраду екс-президента Віктора Януковича. Слідство розглядало версію дій Російської Федерації як пріоритетну.

У середині червня у справі Вороненкова був затриманий Ярослав Тарасенко, член УДА (Українська добровольча армії), створеної Дмитром Ярошем після відходу з Правого сектора. На початку серпня суд продовжив на два місяці термін арешту Тарасенка.