Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник вважає спекуляцією заяви про те, що у нього є особистий конфлікт із керівником Спеціальної антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким. Про це він заявив в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Це найбільш популярна маніпуляція у тій ситуації, яка зараз відбувається. Я вважаю взагалі непрофесійним для будь-кого з правоохоронних органів переводити в особисте  те, що є службовим", – сказав директор НАБУ.

На питання про те, чи зустрічався Ситник із Холодницьким, щоб обговорити ситуацію, що склалася, він відповів: "Ми не можемо шукати компромісу із законом. Якщо ми бачимо, що є порушення закону, [ми реагуємо]".

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Директор НАБУ також зазначив, що версія про особистий конфлікт із ним є найбільш популярною з боку захисту підозрюваних після версії про політичне переслідування.

Варото нагадати, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявляє про сутички зі співробітниками Національного антикорупційного бюро України. У САП повідомили, що виявили «незаконно встановлені засоби негласного зняття інформації» працівниками НАБУ. У свою чергу, керівник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заперечує встановлення апаратури для прослуховування у приміщеннях Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Криза у взаєминах між САП і НАБУ загострилася в березні 2018 року. Тоді НАБУ і Генпрокуратура звинуватили очільника САП у дисциплінарних правопорушеннях після того, як оприлюднили записи, зроблені на «жучок» у його робочому кабінеті.