Вижити вдалося тільки молодшій сестрі, незважаючи на те що у неї була перерізана яремна вена, передає Корупція.Інфо.

Син мільйонера визнаний винним у вбивстві своїх батьків і старшого брата, яких він зарубав сокирою в їхньому будинку в Південній Африці. 23-річний Генрі Бреда був також засуджений за замах на вбивство своєї молодшої сестри і за спробу перешкодити розслідуванню після того, як юнак звинуватив у нападі двох таємничих зловмисників, повідомляє Mirror.

Популярне: Відтепер діти вчитимуться до липня: Міністр МОН визначила тривалість навчального року

Замість розкішних автомобілів і спадщини в £ 6 млн Генрі тепер чекає ув'язнення у в'язниці строгого режиму, де утримуються понад 7 тис. небезпечних злочинців.

Жахливий напад стався на сімейній віллі в гольф-комплексі в Стелленбос в січні 2015 року. Генрі тоді було всього 20 років. Спальні та сходові площадки першого поверху перетворилися в сцену з фільмів жахів. Юнак в цілому завдав 17 ударів по шиях і головах своїх родичів. На щастя, 16-річній сестрі Марлі вдалося вижити, не дивлячись на те що яремна вена була перерізана. Вона перенесла ретроградну амнезію, через яку не пам'ятає, що сталося в той страшний день.

За словами самого Генрі, в їх будинок увірвалися двоє невідомих в чорних шатах. Обвинувачений нібито вступив з ними в бійку, в ході якої йому вдалося врятуватися і звільнитися легкими пораненнями. При цьому ніяких доказів злому знайдено не було. Після нападу минуло чотири години, перш ніж Генрі подзвонив в поліцію. Юнак пояснив це тим, що не міг згадати номер екстрених служб, а потім і зовсім відключився.

У місцевих газетах з'явилися чутки, що у Генрі були проблеми з наркотиками, в зв'язку з чим батьки урізали йому кишенькові гроші. У 2016 році його заарештували за зберігання канабісу.