Мешканець Чернівців, у якого діагностували новий коронавірус, почуває себе краще. Температури немає, залишається невеликий кашель.

Про це в Facebook повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА з посиланням на завідувачку інфекційним відділенням обласної клінічної лікарні Валентину Міндреску.

“Вранці у чоловіка була температура 36,7 градуси і незначний кашель. У нього нормальний апетит. Спостерігаємо позитивну динаміку”, – сказала вона.

Відзначимо, що 3 березня в Україні стало відомо про перший підтверджений випадок зараження коронавірусом. Чоловік повернувся з Італії 26 лютого через прикордонний пункт пропуску “Порубне-Сірет”.

Симптоми коронавіруса Covid-2019 в українця, який подорожував по Італії з 21 лютого, з’явилися через тиждень після початку подорожі, чоловік мінімізував контакти і 28 лютого звернувся за допомогою до фахівців.

Пацієнта помістили в інфекційне відділення обласного комунального некомерційного підприємства Чернівецька обласна клінічна лікарня. 38-річний хворий перебуває під постійним спостереження медиків.

Також його дружину забрали на обсервацію в лікарню. Це сталося після протестів сусідів сім’ї.