Житель Індії Четан Пітадія страждає від рідкісної хвороби філяріатозу, через яку його нога вже збільшилася в чотири рази.

Чотири роки тому чоловіка вкусив інфікований паразит, через якого у нього почав розвиватися філяріатоз. Зараз нога батька двох дітей важить близько 25 кг і вся покрита дивними грудками, передає Корупція.Інфо

Популярне: Без жіночого дня і …: В Україні міняють весь календар святкових днів. Дізнайтесь деталі

Через хворобу Четану довелося кинути роботу на швейній фабриці, і тепер йому необхідно зібрати £ 3,5 тис. На лікування.

"Я не звернув уваги, коли у мене опухла нога, але всередині неї росли паразити. Мій стан погіршується з кожним днем. І це така хвороба, при якій полегшення не настає. Біль переслідує постійно", – розповів чоловік.При цьому спочатку Четан думав, що пухлина тимчасова. Але в підсумку йому довелося пройти шлях довжиною в 600 км в міську лікарню в центрі Мумбаї, де лікарі йому прописали непотрібні ліки. Пізніше лікар в рідному місті чоловіка зміг поставити діагноз.

Філяріатоз – рідкісне захворювання, яке переноситься москітами. Після їх укусу паразити проникають в тіло людини, де продовжують свій розвиток і вражають лімфатичні вузли, локалізуються в підшкірній і заочеревинної клітковині, різних порожнинах тіла або серозних оболонках організму людини.