Під час руху розвалився вагон приміської електрички Харків-Золочів на Харківщині

Всередину пасажирського вагона влетіла металева деталь. Вона була така гаряча, що вода, якою її охолоджували, миттєво закипала. Металева деталь відрекошетила від стелі та впала у сидіння. На Південній залізниці запевнили, що ніхто не постраждав.

Злякалися і пасажири, і залізничники – такого ще не бачили. Працівники залізниці заевняють, що таке сталося вперше. Службове розслідування встановило – вийшов з ладу редуктор вузол, відірвався фланець. Це диск з отворами для болтів. Причина, кажуть, втома металу.

"З цього люка влетів диск всередину вагона. На невеликій швидкості. Влетів цей диск в салон і ліг на підлогу. З пасажирів, наскільки я знаю, не було тут нікого. Травмованих не було. Нас від цього бог відвів", – пояснює заступник начальника моторвагонного депо "Люботин" Південної залізниці Максим Урусов.

В Укразалізниці не приховують, рухомий склад за планом не оновлюється: нових приміських поїздів не купували з 2008 року.

"Цьому вагону конкретно вже 51 рік. На жаль, це взагалі така ситуація з рухомим складом, вона критична на сьогоднішній день в Укрзалізниці", – розповідає директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних перевезень пасажирів Укрзалізниці Олександр Красноштан.
 

Після інциденту в депо вирішили зміцнити люки над редукторами. У всіх вагонах приварюють решітки. На Південній залізниці запевняють, що цей вагон вийде в рейс уже днями.