Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія не виконав обіцянку направити запити щодо застави для Максима Микитася. Про це повідомляє «Слово і діло».

«Мені не зрозуміло, яким чином пан Микитась зараз вийшов з в’язниці. Ми тільки в моєму комітеті національної безпеки і оборони розглядали питання про незаконне виділення на тендері Міністерства оборони понад 1,5 млн гривень. 900 млн було заздалегідь йому авансом відправлено на зміцнення складів арсеналів боєприпасів і взагалі там ніяких робіт не було проведено … Якщо людина підозрюється в 900 млн розкрадання, то яким чином він може вийти під 50 млн. Мені не зрозуміло. Я буду точно звертатися з офіційними запитами до всіх відомствам», – сказав Арахамія в грудні 2020-го.

Варто зазначити, що депутат неправильно назвав  цифри. Колишнього нардепа Микитася підозрюють в причетності до заволодіння майном Національної гвардії. Йдеться про суму 81,64 млн грн, а не про 900 млн. Він пішов на угоду зі слідством у цій справі і в грудні минулого року вийшов із СІЗО. Але якою б не була сума розкрадання, Арахамія не виконав обіцянку: з грудня ніякого запиту щодо Микитася він не направив.

Нагадаємо, також Давид Арахамія не виконав обіцянку створити тимчасову слідчу комісію з розслідування пожежі в коледжі Одеси. Таку обіцянку керівник фракції «Слуга народу» дав 8 грудня 2019-го.

Пожежа в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася 4 грудня 2019 року. В результаті ‒ загинули 16 людей і 32 постраждали.

«Ми створимо в парламенті тимчасову слідчу комісію з розслідування для того, щоб переконатися, що всі правоохоронні органи і органи виконавчої влади зроблять свою роботу якісно і ефективно. І розслідування буде проведене об’єктивно і без втручання політичних сил», – говорив Арахамія.

ТСК створена не була, і Арахамія її створення не ініціював. Таким чином, депутат не виконав зобов’язання.