d01d672db4223fd98e56dc0a55d64ff51454496302

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі заявив, що всі ініціативи глави Мінекономрозвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса щодо заміни керівників держпідприємств блокує особисто глава уряду Арсеній Яценюк.

Про це Саакашвілі написав в соцмережі, передає Корупція.Інфо.

«Всі наші ініціативи щодо заміни керівників держпідприємств блокуються особисто Прем'єр-міністром з подачі одного з лідерів фракції БПП-Солідарність у Раді – Ігоря Кононенка і ще кількох груп впливу», – заявляє глава Одещини.Саакашвілі співпрацює з Абромавичусом в Раді з реформування держпідприємств, головою якого він став саме за ініціативою глави Мінекономрозвитку.

За словами голови Одеської ОДА, «сумно, що литовці та грузини змушені взяти на себе функцію захисників країни від деяких нечистих на руку людей, які хоч і народилися в Україні, але прорвалися у владу і завдають шкоди її інтересам».

З-за цього Саакашвілі заявив, що очікує від Верховної Ради 16 лютого відставки уряду і забезпечення того, щоб наступна влада була повністю захищена від тіньових інтересів.

«Думаю, Верховна Рада повинна провести публічні слухання, запросити і Айвараса і пана Кононенка і на всі питання повинні бути дані вичерпні відповіді, я особисто теж готовий виступити на цих слуханнях. Ми повинні розблокувати найважливіші економічні реформи і приборкати корупційні інтереси», – резюмував він.