В Україні тимчасово заборонили комплексні вітаміни "Нейровітан". Про це йдеться в розпорядженні Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками №8464-/4.0/17-18 від 28 вересня.

"Тимчасово заборонити реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу "Нейровітан", серії UA/7433/01/01 таблетки вкриті оболонкою, по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери в картонній упаковці, серії 4911, через невідповідність показників якості Конституції України. Виробництво Йорданії", – йдеться в документі.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Аптеки повинні вилучити препарат з обігу шляхом вміщення його в карантин до нового розпорядження Держлікслужби.

Варто відзначити, що "Нейровітан" застосовується при невриті, полиневриті, невралгії, міастенії, астенії, гіповітамінозах В, при дерматиті, екземі, псоріазі і так далі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні офіційно заборонили вакцину від дифтерії, кашлюку, стовбняка, поліомієліту та гепатиту B.Відтепер вакцина "Інфанрікс Гекса" серії "23111117" заборонена для профілактики широкого класу захворювань на території нашої держави, так як цi ліки порушують вимоги українського законодавства.