Відомий український телеведучий Савік Шустер в одному з інтерв'ю відверто розповів скільки йому пропонували за участь у його ток-шоу.

"Ви, звісно, не повірите, але з того, що я знаю, намагалися пропонувати близько $10 тис. за ефір", – заявив він.

Ведучий щиро наголосив на тому, що не брав грошей з політиків за участь у Шустер LIVE, оскільки "всі б це відразу побачили".

"Глядачі таке відчувають, динаміка і атмосфера були б зовсім іншими. Учасники шоу завжди були людьми, що розбираються в питанні обговорення, ми їх збирали під актуальну тему", – запевнив Шустер.

Варто нагадати, що це не перше зізнання відомого телеведучого, у 2016 році Шустер говорив про те, що його менеджерам пропонують від 5 до 10 тисяч доларів за участь у Шустер LIVE, але він не бере грошей від спікерів за їх участь у ток-шоу.

У січні 2016 року телеведучий Савік Шустер заявив, що проти його компанії відкрите кримінальне провадження за підозрою у несплаті податків і його викликають на допит у ДФС.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

У квітні 2016 Київський міський центр зайнятості анулював йому дозвіл на роботу в Україні.

13 червня 2016 року Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним анулювання дозволу на роботу в Україні Шустеру, а 12 липня 2016 року Київський апеляційний адміністративний суд не задовольнив скаргу Київського центру зайнятості про заборону на роботу в Україні Шустеру.

1 грудня 2016 року телеканал Шустера 3S.tv повідомив про припинення своєї діяльності з 1 січня 2017 року у зв'язку з фінансовими проблемами. Мовлення було продовжене за рахунок повторів програм, які транслювалися раніше. З 1 березня 2017 року, через відсутність фінансування телеканал припинив своє мовлення.