Кілька тижнів тому знаменитий голлівудський і французький актор Ален Делон був госпіталізований з інсультом. Про його нинішній стан розповів син Ентоні.

За словами спадкоємця, зараз Ален Делон проходить реабілітацію в одній з клінік Швейцарії. Актор переніс операцію в паризькій лікарні Питьє-Сальпетрієр, де більше трьох тижнів провів у відділенні інтенсивної терапії. Ентоні підкреслив: всі члени сім’ї перебували біля ліжка хворого.

Син актора запевнив, що знаменитому батьку стало краще.

“Життєві функції відновлені, його стан, за словами лікарів, стабілізувався. Він повернувся до Швейцарії і відпочиває там в спокійному режимі в одній з клінік. Моя сестра, яка зараз живе в Швейцарії, стежить за його відновленням і тримає нас в курсі”, – цитує Ентоні преса.

Нагадаємо, про екстрену госпіталізацію Ален Делона стало відомо ще минулого місяця. Легенду французького кінематографа доставили в медзаклад в передмісті Нейї-сюр-Сен. Артист скаржився медикам на сильні головні болі, що були викликані аритмією.

У 2017 році Ален Делон переніс операцію, про яку розповіла його дочка.

“Батькові зробили операцію в районі стегнової артерії. Це було заплановано. Минуло два або три роки після того, як у нього почалися проблеми з кровообігом у нозі. Необхідно було пройти обстеження”, – пояснила дочка артиста.