Співачка стала лауреаткою престижної премії "Latin Grammy Awards of 2018". Вручення відбулося у Лас-Вегасі. Туди Настя вирушила разом зі своєю командою, а також іншому і екс-партнером по дует "Потап і Настя" Потапом.

Інтерв'ю співачка давала не тільки англійською мовою, але й іспанською, яку вивчила за декілька місяців. Настя розказала про участь в програмах Латинської Америки і представила хіт "Peligroso".

На червоній доріжці Настя красувалася у розкішній яскраво-рожевій сукні від українського дизайнера Катерини Сенченко. Стильне вбрання доповнив унікальний клатч з квітами пд колір сукні. Вихід української співачки став одним із найкрасивіших на церемонії.Настя Каменських, яка тепер виступає під псевдонімом NK, закохала в себе і публіку, і місцевих ЗМІ. В Америці їй пророкують успіх.

Для відданих шанувальників Настя підготувала сюрприз. Вона пообіцяла розповісти усі таємниці про особисте життя і назвати ім'я коханого.

"Нам подобається жартувати, бо всі дуже хочуть дізнатися, хто ж він, і де мої десятеро дітей, яких я народила. З дітьми я вам не покажу, але одного разу хто ж він, Потап або Винник, ви, можливо, дізнаєтеся".