Ветеран АТО розкритикував Президента та БПП через зустріч Юрія Бойка, та Віктора Медведчука з російським прем'єром Дмитром Мєдведєвим.

Про це пише ветеран Дмитро Кухарчук на своїй сторінці на Facebook.

Вчора Бойко з Медведчуком літали до Москви на зустріч з Мєдведєвим.

Той самий Бойко, що очолює партію "За Життя" і той самий Медведчук , що є кумом Путіна, член тієї ж партії.

І все ніби то вже нікого не дивує, адже за п‘ять років наша шановна "біомаса"вже звикла і нормально ставиться до того, що є сепаратистські партії, лідери яких літають до Москви домовлятися з прем‘єром країни, з якою в нас йде війна.

Тепер увімкніть канал "Прямий". Той самий канал, що належить нашому свиногаранту, Петру Олексійовичу.

На "прямому" ви зможете побачити піар двох політичних сил: "БПП" і "За Життя". Ще там є купа матеріалів , про те, що "Національний Корпус"– рука Кремля і фінансується з ФСБ. Але Бойко там – улюбленець і ледь не щодня зриває хайп. Він – не рука Кремля, він має просто інший погляд, не такий , як у Порошенка, але допустимий, на відміну від "Національного Корпусу", половина представників якого брала участь у найгарячіших фаза бойових дій.

Співпадіння?

Сьогодні кожен , хто скаже, шо Порошенко – націоналіст, що він вдосконалив армію і взагалі творить державні процеси, в моїх очах – г*вно. Всі Свинарчуки, Косюки, Березенки, Кононенки – г*вно. Всі , хто представляють БПП на місцях – г*вно. Всі , хто збирається голосувати за них, навіть як за менше зло – г*вно.

Через той факт, що ви г*вно – вас дуже важко потопити, але зовсім скоро", – йдеться у дописі.