Георгій Делієв, відомий український комік, актор, музикант і художник, який отримав свою славу завдяки «Маски-шоу», заявив, що незалежно від пандемії коронавірусу, люди все одно повинні ходити до церкви.

У зв’язку з цим, Делієв закликав не закривати храми на карантин. Таку заяву артист зробив на своїй персональній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Не перестаю дивуватися, наскільки глибоко люди можуть впадати в колективне божевілля. Боятися хвороби, але абсолютно не боятися своєї відповідальності перед Богом? Яка то маячня. Масове біснування особливо проявляється в період Страсного тижня. Ну якщо віра слабка, варто хоча б включити мозок і логіку. Вже науково доведено тисячі разів, що саме страх хвороби і запрошує цю саму хворобу в власний організм. І зовсім не обов’язково, що саме коронований вірус », – написав він.

«А взагалі-то слід не забувати, що всі ми рано чи пізно покинемо цей світ. А ось, що там нас чекає? Тут якраз важлива власна відповідальність перед Богом! Ніяка відмазка, типу: я робив те, що всі, А мені так сказали., А всі так поступали, – не спрацює. Отже, оскільки так багато антихристиянських закликів закрити церкву Христову, не відвідувати церкву Христову, не здійснювати літургію та інших таїнств і т д. Я закликаю не закривати церква Христову, відвідувати всі богослужіння », – додав артист, заявивши, що і сам недавно відвідав церкву і навіть причастився.

«Особисто я сповідався, причащався повним чином, не цурався церковних ритуалів. Загалом, намагався залишатися християнином, точно так же, як і в попередні роки », – пише Делієв.