Партія Порошенко «Євросолідарності» розіслала по ЗМІ Анонс акції протесту 27 липня на 19-00 на Банковій.

Телеграм канал Легітимний відразу на це відреагував:

Сьогодні Порошенко влаштовує мітинг під Офісом Президента, щоб змусити Зеленського дати «задню» по донбаському кейсу.
Політтехнологи Порошенко намагаються змістити акцент з «зашкварів» Порошенка в телефонних переговорах з Путіним, коли він «ласкаво» розмовляв з Президентом Росії і говорив «тисну руку, обіймаю», що є майже «здачею національних інтересів країни», на те, що це Зеленський зараз здає національні інтереси.
Порошенко робить все, заради того, щоб у Зеленського не вийшло досягти миру на Донбасі, адже тоді вся «лицемірна гра» Петра Олексійовича стане марною, а Зе зробить те, що не зміг Порошенко. Отже, підтвердивши факт, що стратегія Петра Олексійовича його команди, була помилковою. Партія війни не згодна поступатися, а отже, зараз будуть намагатися «прогинати» Зеленського, пише Легітимний.

І як підтвердження, Організатори акції звинувачують Зеленського в державній зраді через те що оголошується з 27 липня перемир’я на Донбасі.

«Українська армія атакована з тилу. Її атакувала людина на прізвище Зеленський.

Так сталося, що поки він працює в офісі Президента України.

27 липня о 19:00 ми прийдемо на Банкову, щоб захистити ВСУ і заявити: Зеленський – ти ЧОРТ, збирай валізи, час в Ростов », – йдеться в повідомленні, передає телеграм канал ПОЛІТИКА Страни.

Також текст заяви про початок акції розміщений на сайті організації “Справа громад”.

Свою думку стосовно цього, висловив нардеп від СН, Максим Бужанський, подаємо слова з телеграму в оригіналі:

Чесно кажучи, спочатку прийняв текст анонса сьогоднішнього заходу Європейської Солідарності опублікований “Страною”, за витік з якого внутрішнього темника.

Щось в дусі- ідіот 1 викликає ідіота 2.

Але ні, виявилося, що це офіційна заява, власноруч розіслана ЗМІ.

Не буду наводити тут текст, в кінці кінців, у мене жорсткі етичні норми, але ви його просто почитайте.

Змісту там немає, і ніколи не було, а ось форма яскраво демонструє всю глибину дна, на яке мріє занурити нас Порошенківська банда.

Стосовно акції протесту також висловився Семен Семенченко, який зазначив:

Не ходжу на акції які організовують украї*ські гн*ди проти моско*ських в*шей. З двох причин. Перша причина – був на першому і другому Майданах. Тому розумію що таке боротися проти Леліка в союзі з Боликом. Вони просто міняються місцями. А ти потім ідіот. Як і білка в колесі яка теж думає що вона вічний двигун. Друга причина – це дві частини одного цілого. Тому треба просто згадати чим займалися нинішні борці проти капітуляції коли була влада Порошенка. Рівне тим проти чого зараз борються. Торгівлею на крові, дотриманням мінських угод і пофігізмом по відношенню до військових на фронті і в тилу.

Треба згадати все це і відповісти на питання – а ви самі кращі? Тому наш час ще прийде. А поки нехай Льолік дере чуба Болику напередодні місцевих виборів. Так це складно, так теж хочеться виплеснути свій гнів. Але ми то з вами зараз не наївні патріоти часів першого і другого майданів, так? Ми бачили котли, добровольців в тюрмах і мразоту яка потім плює нам в очі і прикривається нашими прапорами і шевронами. Наш час ще прийде. І вони всі будуть гойдатися на телеграфних стовпах. І ті і інші. От побачите. Пам’ятайте тільки про білку в колесі. Яка теж думає що вона вічний двигун. Слава Україні!