кох

У скандалі з побитим 7 листопада членом партії "Свобода" Ігорем Мірошниченком з'явився ще один "свідок" – подруга екс-депутата Яна Левицька.

Про це повідомляє "Українська правда", передає Корупція Інфо

Дівчина нібито чекала Мірошниченка біля парадного, поки він з'ясовував стосунки з колишньою дружиною. Саме вона на прохання екс-депутата викликала поліцію. Самого скандалу Левицька не бачила, але стверджує, що Мірошниченко поводився адекватно, а його колишня дружина – ні.Пишногруда коханка Мірошниченка розповіла, чому його побили - фото 2

"Як людина, яка була присутня в цю ніч на місці події і давала свої свідчення, повністю підтримую слова Ігоря Мірошниченка. А жінка, яку нібито побили в живіт, цинічно посміхалася і брехала, що Ігор не має права бути в цій квартирі, яка йому належить, де він прописаний і яку повністю утримує, – написала на своїй сторінці у Facebook Левицька.

Пишногруда коханка Мірошниченка розповіла, чому його побили - фото 3

Зазначимо, що пізніше дівчина видалила цей пост. Також вона сховала або видалила всі фото з Мірошниченком.

Яна Левицька, згідно з даними її сторінки в Facebook, працює PR-директором на телеканалі "Перший Діловий". Раніше вона нібито працювала шеф-редактором на телеканалі РЕН-ТВ, який є російським пропагандистським каналом і висвітлює події в Україні з точки зору офіційної Москви. Також Левицька є фанаткою російських футбольних команд, але при цьому на обкладинці її аккаунта в соцмережі дівчина сидить у футболці з написом "Поцілуй мене, я – українка".