У ФСБ Росії заявили, що “неонацисти”, затримані за підозрою у підготовці замаху на пропагандиста Володимира Соловйова нібито на замовлення СБУ, планували вбити також інших російських пропагандистів – Дмитра Кісельова, Маргариту Сімоньян, Ольгу Скабєєву та Євгена Попова.

ФСБ поширила відео із частиною допиту затриманих. Один із них заявив, що підозрювані обговорювали плани вбивства й інших російських “журналістів”, – повідомляє Інтерфакс.

“У період із січня по березень 2022 року я приїжджав на квартиру, де обговорювалися в моїй присутності підпали машин із символікою підтримки спецоперації, а також військкоматів, ну і, крім цього, вбивства”, – сказав один із затриманих.

З його слів, члени групи обговорювали вбивства Дмитра Кісельова, Маргарити Сімоньян, Ольги Скабєєвої, Євгена Попова.

Інший затриманий повідомив, що підготувати замах на Соловйова вони мали “якнайшвидше”, а після скоєння злочину – нібито планували виїхати в Україну.

Декілька фігурантів справи також заявили, що завдання їм нібито ставила Служба безпеки України.

Нагадаємо, раніше путін, а потім і ФСБ РФ заявили про затримання “неонацистів, які готували вбивство” відомого російського пропагандиста Володимира Соловйова.

“Члени злочинної групи дають свідчення про підготовку вбивства Соловйова, після якого вони планували втекти за кордоном”, – заявили у ФСБ.

Повідомляється, що головне слідче управління СК РФ навіть начебто відкрило кримінальну справу.

На розширеній колегії Генеральної прокуратури РФ, путін заявив, що “напад готувався за вказівкою з Києва”.

Сам соловйов нещодавно взагалі почав розповідати, що його хочуть убити «на замовлення Зеленського».

У СБУ висміяли заяви ФСБ про підготовку “замаху” на російського пропагандиста Соловйова.

Служба безпеки України запевняє росіян, що наполегливо працює над посиленням безпеки рідної держави та “відволікатися” на російських пропагандистів немає часу та бажання.

«СБУ не має жодних планів щодо вбивства соловйова. Водночас, з огляду на кількість фейків та антиукраїнської ненависті, які транслює ця особа, вона може самотужки захлинутися у “продуктах” власної низькопробної пропагандистської діяльності», — йдеться у заяві.

Українська спецслужба повідомляє, що з інтересом ознайомилася з черговим “креативом” ФСБ РФ, яка “героїчно затримала неонацистів”, які нібито планували вбивство “громадського діяча” Володимира Соловйова на замовлення СБУ і у зв’язку з цим бажаючого повідомити наступне.

СБ України системно працює над посиленням безпеки нашої держави і не має наміру серйозно коментувати нові фантазії російських спецслужб, які просто вигадують чергові здобутки для російської аудиторії.

В.Соловйов не є громадським діячем, а звичайним пропагандистом – російським аналогом Геббельса – який обов’язково відповідатиме за свої злочини у міжнародних судах після перемоги України.

У СБУ немає жодних планів щодо вбивства В.Соловйова. Водночас, враховуючи кількість фейків та антиукраїнської ненависті, які транслює ця особа, вона може самостійно захлинутися у “продуктах” власної низькопробної пропагандистської діяльності”.

Нагадаємо, 14 березня Личаківський районний суд Львова заочно заарештував Володимира Соловйова. Держбюро розслідувань повідомило йому про підозру у публічних закликах до зміни державного кордону України, що призвело до тяжких наслідків – загибелі людей.