«Всьо пропало» – написав один з користувачів соцмереж, так він продемонстрував своє ставлення до псевдовиборів чи краще у нашому випадку сказати – квазівиборів.

Вибори яких давно не бачив світ. Новоросія, яку так леліють бойовики, демонструють вони свою любов – стрільбою по мирних мешканцях, нарешті має свій управлінський орган. Якого вибирали у дуже нестандартний спосіб: поки українські солдати тримали оборону, за голос містян так званої Новоросії платили капустою, картоплею, славнозвісна гречка в око об’єктивів фотоапарата ще не втрапила.  

Якщо говорити про перебіг самого процесу голосування, то за інформацією «екзит-пола», який провели представники терористів на «виборах» у ДНР, переміг О. Захарченко – 81, 37%. При цьому кандидат О. Кофман – 9, 73%, Ю. Сивоконенко – 9%. Тобто загалом, як казали у заявах ДНР, явка була високою, проголосували аж 100,1% виборців. Ось що може досягнути Новоросія шляхом демократії.

ООН, ЄС та США оголосили, що не визнають результатів цього «волевиявлення», на противагу С. Лавров, голова МЗС РФ, заявив, що Москва визнає ці «вибори».

Як би там не було, бойовики роблять свої вибори та державу, намагаються робити, шляхом обстрілів по своїх же громадянах. Питання для української влади стало ще складніше. За весь час поки триває конфлікт, влада вже побачила, що як такої «тілесної» допомоги з-за кордону чекати не варто, ну, хіба що від РФ, проте не тій стороні конфлікту – терористам. Також вже не раз всі переконались, що Мінський договір для терористів нічого не означає. Новоросія зі своїм «Рускім міром» та «Кримнаш» не вміє зважати на правила. І ціна такого розуміння – десятки смертей. «Всьо пропало» вже прийшло в усвідомлення нації та не вищих чинів. І якщо вони скоро не осягнуть цього і не почнуть робити рішучі кроки, українці знову вийдуть на вулиці. Цього разу все може завершитись ще кривавішою крапкою, якщо вже завершиться.

 

Автор: Yavkubi