У справі про зникнення 16-річної Діани Хріненко на Кіровоградщині є двоє заарештованих підозрюваних.

Як розповів перший заступник глави Нацполіції України, начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін, швидше за все йдеться про умисне вбивство дівчини.

"Просто зараз ми займаємося зникненням, а, швидше за все, умисним вбивством дівчинки, Діани Хріненко в селі Суботці Кіровоградської області. На це вказують усі ознаки. Вона йшла додому, залишалося 500-600 метрів, будинок вже було видно. Дівчинка говорила по телефону з хлопцем. Раптово він почув її крик: "Я стікаю кров'ю!". І зв'язок обірвався. На пошуки піднялося все село, знайшли закривавлений телефон, вся дорога була залита кров'ю", — розповів він.

За його словами, слідство встановило, що у 2016 році на Кіровоградщині вже зникала дівчина, яку так і не знайшли."У справі з Діаною в нас на сьогодні двоє підозрюваних, вони заарештовані. Ще не за вбивство, а за крадіжку в цьому ж селі, саме в цю ніч і в цей час, зовсім поруч із місцем, звідки зникла дівчинка", — розповів начальник кримінальної поліції.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Аброськін пояснив, що один із заарештованих — злодій Георгій П. з Кропивницького, 1985 року народження, який нещодавно вийшов на волю після відсидки саме за напад зі зґвалтуванням на дівчину. Другий — його спільник.

"Злодій обікрав хату, зніс майно під міст, подзвонив спільнику, той приїхав з Кропивницького на "Москвичі", куди і повантажили крадене. Потім обидва поїхали, але ми їх знайшли. Є навіть деяка доказова база, що вказує на них як на людей, що напали на дівчинку, але поки про неї говорити зарано. Немає головного, дівчинку не знайдено ні живою, ні мертвою", — підсумував він.

Нагадаємо, Діана Хріненко зникла в ніч з 24 на 25 серпня. Дівчина поверталася додому з місцевої дискотеки, розмовляючи по телефону з хлопцем. За його словами розмова перервалася, потім він почув крик дівчини і слова: "Я стікаю кров'ю, подзвони батькам, я поруч".