Третій президент України Віктор Ющенко пригадав, що російський президент Володимир Путін формував занадто небезпечну політику до нашої країни. 

Про це він сказав в інтерв’ю “Сніданку з 1+1” . 
 
За його словами, нахабність російського президента у сторону України спостерігалася задовго не лише до повномасштабного вторгнення 24 лютого, а й початку окупації східних регіонів України та АР Крим у 2014. Ще на Мюнхенській конференції 2007 року Путін проявив своє диктаторське нутро. 

“Очевидно, я ненавиджу Путіна та росіян. Того Путіна, з яким я спілкувався, вже немає. Я не можу пригадати жодної некоректності до України. Перший злам потрібно брати від Мюнхенської конференції 2007 року. Путін там виступив абсолютно нахабно, з колосальними претензіями, звертаючись до учасників конференції. Меркель каже мені: “Що він говорить?” Вона це сприйняла з дикунством. Чесно кажучи, в мене є образа на Меркель. Вона тоді запропонувала європейському світові і особливо Росії згубну політику”, – сказав Ющенко.

Зазначимо, ще тоді Володимир Путін гучно розповідав про те, що нібито «Вся система права однієї держави, перш за все, звичайно, США, переступила свої національні кордони в усіх сферах: і в економіці, і в політиці, і в гуманітарній сфері нав’язується іншим державам». 

Також він заявляв, що Росія — країна з більш ніж тисячолітньою історією, і практично завжди вона користувалася привілеєм проводити незалежну зовнішню політику.