Ще однією жетвой пандемії став відомий режисер-документаліст, оператор і сценарист Сергій Литовець. Йому було всього 58 років. Причиною сметрі стали ускладнення, викликані коронавирусною інфекцією, про це повідомила в Facebook його колега Наталія Гугуева.

“З 12 квітня він боровся в реанімації з COVID-19 і його наслідками, але не впорався … Його дружина Тетяна і син Саша в лікарні – з тим же COVID-19”, – написала Гугуева.

«Дочка Василиса рятується від вірусу у друзів. Собаку теж прилаштували. Вся сім’я потрапила під цей «коронавірусний каток», – зазначила Гугуева.

При цьому, за даними видання “МК”, Тетяну Литовець довго не забирала “швидка” – “приїхала майже через добу, хоча самопочуття було поганим”, і тест на нову коронавірусну інфекцію виявився позитивним.

Прощання і похорон Сергія Литовця призначені на 6 травня: о десятій ранку відбудеться відспівування в Королеві, де Сергій жив останні роки, а поховають режисера в Пушкіні.

Литовець народився 25 листопада 1961 року в Казані. Серед робіт – “Арбатские хлопчики”, “Свідки”, “Щеня”, “Кошеня”, “А людина грає на трубі”, “Діаспора”, “Поцілунок Брежнєва”, “Крізь імлу”, “Кінець шляху”.