Рада Безпеки ООН зібралася на позапланову нараду, щоб обговорити кризу в Білорусі. Дипломати заслуховують опозиціонерку Світлану Тихановську, яка оголосила себе обраним президентом країни.

Колишній кандидат в голови держави, яка змагалася з Олександром Лукашенко і, за даними ЦВК, нищівно йому програла, закликала ООН відправити до Республіки Білорусь наглядову місію, яка б зафіксувала «кричущі» порушення владою прав людини і «цинічне неповагу до права на людську гідність в центрі Європи ». За словами Тихвановської, поїздку співробітників моніторингової місії потрібно організувати якомога швидше.

Опозиціонер зазначила, що «білоруси прокинулися» і «точка неповернення пройдена» – Лукашенко не може залишатися при владі. «На це вказують щоденні виступи сотень тисяч людей по всій Білорусії, незважаючи на жорстокість міліції», – заявила Світлана Тихановська.

До слова, Астролог Влад Росс розповів, яким він бачить подальше майбутнє білоруського лідера Олександра Лукашенка і його головною опонентки Світлани Тіхановском.

За словами астролога, день народження Тихановської збігається з фатальною для США датою – 11 вересня. Багато людей, що народилися 11 вересня, ставали знаковими особистостями. Росс переконаний, що Тихановська також зіграє величезну роль в долі Білорусі, але надовго в політиці вона не затримається.

Астролог зазначає, що по суті зараз Світлана Тихановська є ​​символом країни, символом білоруського працьовитого і миролюбного народу.

Росс прогнозує, що відразу після свого дня народження опозиціонерка повернеться в Білорусь і оголосить про нові дострокові президентські вибори, які мають відбутися до початку 2021 року. Однак, новим президентом Тихановській стати не судилося.

“В її гороскопі Чорна Місяць у поєднанні з призахідним вузлом місячної орбіти в Козерозі. Це означає, що, згідно з кармічного програмі, їй просто забороняється бути главою держави, і політична кар’єра їй не світить. Та й в цілому, це вказує на те, що і в житті вона не кар’єристка “, – пояснив астролог.

10 вересня Марс перейде в ретроградний рух. У цей період революція в Білорусі може досягти своєї кульмінації. Астролог не виключає, що Лукашенко досидить до середини вересня, в крайньому випадку – до жовтня, а потім втече з країни.

Влад Росс впевнений, що такі масштабні протести, які зараз відбуваються в Білорусі, змусять його покинути країну. У гіршому випадку його чекає страта, адже Білорусь залишається єдиною європейською країною, де смертна кара не скасована.

“Як би не пручався Лукашенко (а він буде чіплятися за владу до останнього), йому не всидіти на своєму посту. Він пожартував, що вимоги протестуючих можуть бути виконані тільки через його труп. Він пожартував, але ж це цілком ймовірно … Однак, за моїми прогнозами, він в самий останній момент втече в Китай або кудись на Близький Схід, куди вже вивезені всі його мільярди”, – вважає астролог.