«Плівки Деркача» дали поштовх новому витку припущень, що екс-президенту України Петру Порошенко не уникнути покарання, а, можливо, і в’язниці. Однак поки що посадка Петру Олексійовичу не загрожує.

Про це в сьогоднішньому коментарі «Главреду» розповів астролог Влад Росс.

За інформацією Росса, щодо Порошенка існує негласна домовленість, завдяки якій нинішня влада не може його притягнути до відповідальності, відповідно до закону.

«Згідно з моїми відомостями, є якийсь пакт, домовленість: Україні виділять новий транш МВФ, тільки якщо вона прийме« банківський закон »і закон про ринок землі, що вже зроблено, а також якщо Порошенко буде залишатися на волі.

Так що такою домовленістю і вимогою Заходу він поки що захищений», – зазначив Влад Росс.

Однак, за словами астролога, зірки не будуть прихильні до Порошенка в подальшому – небезпека кримінального переслідування і посадки в тюрму вже незабаром буде як ніколи велика.«У Порошенка вже простежується небезпечна тенденція, яка, в кінцевому підсумку, неминуче призведе до того, що він втече з України.

Восени в його гороскопі включиться будинок заграниці: Місяць буде між Сатурном (що пов’язано з в’язницею) і Плутоном (що пов’язано зі спалюванням мостів) – в будинку заграниці. Таке положення планет в гороскопі говорить про те, що людина буде змушена бігти.

І ніякі домовленості, ніякий захист Заходу його не врятує – до того моменту з’являться настільки вагомі й незаперечні докази порушень закону Петром Порошенком, що просто неможливо буде залишити все, як є, і не посадити його.

А кровожерливій ​​Венедіктовій тільки дай команду «фас» – вона його вмить схопить», – розповів Росс.

Так що прогнози астролога кажуть, що екс-президенту в’язниця не світить, оскільки той встигне вчасно втекти за кордон.

«Втеча може статися після президентських виборів в США.

У Порошенка 26 вересня, в день його народження, включиться вкрай напружений соляр, і десь в кінці 2020 роки йому доведеться втекти», – уточнив Влад Росс.