Президент України Володимир Зеленський розповів, що попрощався з людьми, з якими в нього відрізняються цінності.

Про це Зеленський сказав в інтерв’ю українським журналістам

“Це дуже чудовий результат (залишилося мало людей, з якими розпочинали політичний шлях).

По-перше, це говорить про те, що мої пріоритети – це результат і досягати його з тими людьми, які хочуть такого результату, і їхнє життя не вимірюється іншими цінностями.

По-друге, політика змінює людей. Я не хочу це банальне слово використати – “кумівство”, але дійсно вважаю, що немає дуже своїх і дуже чужих у політиці. Політика у нас змінює ситуацію, і треба тікати. Не всі побігли. Тому залишаються надійними”.

До того ж, Президент Володимир Зеленський вважає, що війну між Росією та Україною буде завершено дипломатичним шляхом, але формат у мирних переговорах буде гібридним.

Про це також йшолся на зустрічі з українськими журналістами.

За словами Зеленського, раніше він вважав, що закінчити війну з РФ можна “чисто діалогом” і що цей діалог має “відповідний термін”, у ньому можна буде знайти “відповіді на багато питань і багато рішень”.

“А зараз це (переговори між Україною та Росією) як автомобіль, не бензиновий і не електрокар, гібрид, тому й війна така, складна, і перемога буде дуже складною, вона буде й кривава, вона точно буде у бою , але кінцівка точно буде у дипломатії. Я впевнений у цьому”.

Він підкреслив, що деякі питання між Україною та Росією не можна вирішити ніде, крім столу переговорів.

“Оскільки ми хочемо повернути все, а Російська федерація хоче все не віддати, тобто нічого не віддати”.

В інтерв’ю українським журналістам Володимир Зеленський заявив, що сьогодні Україну на війні захищають 700 тисяч військових.

“На сьогодні це 700 тисяч – ось ви бачите результат роботи 700 тисяч людей, що воюють. 700 тисяч. Це в момент війни”.

Зеленський додав, що вся ця кількість людей і техніки розкидана по всій території країни.

За словами президента, для такої країни, як Україна, потрібна армія не 250 тисяч або 260 тисяч (а бойових там було 120 тисяч – уточнив Зеленський), а значно більше. Тому на початку 2022 року він підписав указ про збільшення збройних сил на 100 тисяч наступного року.

Крім того, президент вважає, що навіть ці плюс 100 тисяч не змогли б зупинити повномасштабний напад Росії.