Офіційно про стан Анастасії Заворотнюк поки нічого невідомо. Однак нещодавно наважилася озвучити свій прогноз про хвору одна з учасниць «Битви екстрасенсів», яка заявила, що їй відомо майбутнє актриси.

Саона сказала, що для актриси скоро настане світла сторона, і хвороба відступить. Але на картах вона побачила, що у Заворотнюк будуть великі грошові проблеми.

Також ворожка розповіла, що у чоловіка Анастасії Заворотнюк нерви буквально на межі, він дійсно переживає за дружину. Однак за картками Саона побачила, що у Петра Чернишова є інтимний зв’язок з іншою жінкою, проте, за словами віщунки, це просто інтим, без стосунків.Крім того, Саона впевнена, що публіці все одно стануть відомі багато подій, які спочатку приховували від громадськості.

Нагадаємо, що рідні хворої актриси прийняли рішення продати підмосковний великий котедж, щоб погасити борги і продовжувати лікування Анастасії Заворотнюк. Місцеві жителі, від яких недалеко стоїть цей будинок, розповідають, що раніше багато членів сім’ї відвідували цвинтар в Анкудіновому, але зараз там нікого не видно. Кажуть, що за могилами доглядають охоронці, які за це отримують гроші на карту.