Люди все частіше починають абстрагуватися від політики, ігноруючи все, що з нею пов`язане. Факти ICTV назвали основні причини втоми суспільства від його політичної складової та склали кілька порад, як не потрапити у політичну депресію, – передає Корпуція Інфо

Популярне: Що коїться в сім’ї Порошенків? Футболка сина, ще квіточки в порівнянні з паспортом невістки! Слова, які потрясли всю Україну!(ФОТО)


За останні кілька років люди втомилися від політики і медійний бум почав потроху проходити. Матеріальний стрес спонукав людей цікавитися більше економікою, ніж політикою.

Суспільству потрібні зміни. Люди повинні відчути, що їх економічна ситуація змінюється. Але на аналіз і інтерес до великої політики більше немає сил. І на це є кілька причин.

Хронічна недовіра

Кращий аргумент проти демократії – п’ять хвилин розмови з рядовим виборцем.
(Вінстон Черчилль)

Суспільство не довіряє політикам, тому що зазвичай те, що вони говорять до виборів і після них – діаметрально протилежні речі. Крім цього, часті випадки корупції серед політиків забирають останні краплі довіри до системи.

Через гучні історії корумпованих людей, у суспільства складається враження, що всі політики такі.

Якщо запитати у людини чи хоче вона стати чиновником, то в більшості випадків ми зіткнемося з негативною реакцією. Слово “чиновник” серед народу- це 90% негативних емоцій, і 10% всього іншого.
Слово “політик” таке ж негативне. У більшості випадків воно асоціюється з обманом і хабарами.


Розчарування

Народ звертається до депутатів з певними проханнями та за допомогою. Добре, коли людина отримує позитивний результат та вирішення її питань, і таких, насправді, не мало.

Але є й ті, хто залишився без допомоги, незважаючи на те, що часто підбивали пороги кабінетів депутатів та писали з проханнями їм у Facebook.  На цій лаві знаходиться велика частка суспільства.

Закон політики: менш небезпечно створити чотирьох незадоволених, ніж одного задоволеного і трьох тих, хто заздрить.

Негатив і показуха

Суспільство втомилося від негативу на екранах у від суцільної #зради у соціальних мережах. Людина хоче уникнути стану депресії та заряджатися позитивом – і це задача держави.

Народ вже навчився відрізняти показушні добрі справи політиків для екранів від безкорисливих дій на благо своєї держави. Від показухи суспільство втомилося.


Гонка за рейтингами

Залежні від виборчого циклу політики не поспішають приймати популярні рішення. Люди втомилися дивитися на недоречне шоу там, де мають бути прагматичність, аналітика та тверда рука.

Політика – це банка з тарганами. Вони можуть один одного обманювати, намагатися перехитрити. Можливе навіть застосування заборонених прийомів. Але результат завжди один – вони знову зустрічаються у тій самій банці.


Політики всіх мастей всіляко намагаються дискредитувати один одного. За цим спостерігати людям весело до того, як вони зрозуміють, що ці сили політики могли витратити на дієві реформи для кращого життя суспільства.

Прагнення безтурботності

Людина втомилася розбирати, хто хороший, а хто поганий. Аналізувати свої ризики та перейматися за достойне майбутнє. Громадяни прагнуть жити в країні, яка буде забезпечувати їх гідним життям, охороною здоров`я та їх прав.


Що ж робити?

Звичайно, неможливо не цікавитися політичним життям країни. Для того, щоб …”носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні був народ…”, потрібно добре знати її політичну складову та розумно контролювати її.

Зробіть собі день без політики. Єдиний день на тиждень, коли у вас буде політична дієта: жодної новини, посту, коментарів.
Не розглядайте усі думки про політику, як істинні, навіть якщо вони звучали з екрану телевізора. Перевіряйте факти з кількох різних джерел.
Навчіться аналізувати. Не говоріть чужими словами та ідеями, а краще розгляньте об`єктивно подію з усіх боків та складіть власну думку щодо неї.
Не соромтесь коментувати пости політиків у соціальній мережі, говорити свою думку та задавати питання, які цікавлять вас.
Читайте міжнародні новини. Для того, щоб розуміти, що відбувається у своїй країні, треба знати, що коїться навкруги.