Павло Зібров нещодавно відсвяткував срібне весілля з дружиною Мариною. Та виявляється, перший шлюб артиста закінчився дуже драматично. У рубриці «Кава з перцем» програми «Зірковий шлях», яка виходить на каналі «Україна», співак зізнався, як заскочив колишню дружину з коханцем та хто допоміг йому пережити зраду.

З першою дружиною Тетяною Зібров познайомився під час навчання у Київській консерваторії. На курс молодша піаністка одразу запала в серце Павла. І через рік він зробив їй пропозицію. Однак за загадкових обставин усього через два роки їхня сім’я розпалася. Про причину розлучення співак мовчав майже 40 років. І нарешті наважився розкрити цю таємницю:

«Я був в армії в цей час, проходив строкову службу після консерваторії. Моя дружина Тетяна закохалася у свого студента. Вона була викладачем у студії при капелі бандуристів. Я просто відчув прохолоду. Бачу, що не виходить у нас. Спільно ми не можемо ні на кухні, ні в ліжку, ніде не можемо. Місяць, другий, третій. Я хотів примиритися, поговорити. Але розмова не складалася. Вона сказала – я тебе розлюбила», – ошелешив Павло Зібров в ефірі каналу «Україна».

На той час у подружжя вже був дворічний син Сергій. Павло намагався врятувати шлюб, хоча б заради дитини. Однак Тетяна була невблаганна.

Після розлучення Зібров ще довго не міг прийти до тями. Чоловікові навіть довелося звернутись за допомогою до професіоналів.