Народний депутат Надія Савченко, укладена на час слідства в СІЗО, під час засідання Шевченківського суду, який повинен був продовжити їй запобіжний захід, повідомила, що буде продовжувати голодування і розповіла, в яких умовах її утримують, передає кореспондент АСН, передає Корупція.Інфо.

Савченко сказала, що годують в ізоляторі несмачно, так що вона не буде припиняти голодування, яку почала ще 23 березня. "Ні, не буду. Немає сенсу. У в'язниці нічого не смачно. Від вітамінів на голодний шлунок у мене тільки блювота", – заявила Савченко.

Нардеп також зізналася, що в камері майструє орігамі, пише, читає, сумує за свободу: "За життя на волі завжди сумуєш. За депутатській роботі скучила найменше, але це все одно залишається моєю роботою".

Популярне: "Я впевнена, що…": Відома російська співачка звинуватила Україну у провалі Самойлової на "Євробаченні"

Нагадаємо, Верховна Рада позбавила Савченко депутатської недоторканності і надала дозвіл на її затримання і арешт. Її затримали, зачитавши їй повідомлення про підозру – по ч..1 ст.109, ч.1 ст.14 ч.2 ст.28 ч.1 ст.109, ч.1 ст.14 ч.2 ст.28 ст .112, ч.1 ст.14 ч.3 ст.258, а також ч.1 ст.258-3 КК. Їй закидають підготовку до терактів і повалення влади, за що загрожує довічне ув'язнення.