Героїнею програми стала 42-річна Марина Стратієвська з Одеси, яка втратила обидві молочні залози через рак, передає Корупція.Інфо

До хвороби учасниця була щасливою і життєрадісною жінкою, мала хорошу роботу та допомагала літнім батькам, але страшний діагноз докорінно змінив життя Марини.

Популярне: "Проголосували за відставку Супрун…": Проти "Доктора смерть" можуть відкрити кримінальну справу

Під час лікування раку коханий підтримував жінку та обіцяв, незважаючи на проблеми зі здоров’ям, завжди бути поруч. Але через деякий час чоловік перестав сприймати Марину повноцінною жінкою. Більше того, обранець відверто зізнався учасниці, що не може дивитися на неї без одягу. Після видалення гpудей, чоловік розірвав стосунки з жінкою, яка так потребувала його любові та підтримки.

Страшним ударом для Марини стала cмеpть батька, з яким вона через інтенсивне лікування не встигла попрощатися. Після цього пcихологічний стан Марини суттєво погіршився, жінка закрилася у собі, перестала спілкуватися з чоловіками та отримувати задоволення від роботи.

В рамках проекту «команда спасіння» у складі пластичного хірурга Ростислава Валіхновського, дизайнера Андре Тана, пcихолога Олени Любченко, а також експерта зі здорового способу життя Анни Буткевич допомогли жінці не тільки повернути втрачену красу, але й позбутися душевного болю та повірити у щирість чоловіків.