40-річна Ані Лорак пережила ще одне розставання. На цей раз популярна артистка розпрощалася зі своєю командою, з якою співпрацювала протягом багатьох років.

Артистка кілька місяців тому пережила розставання з чоловіком і розлучення. А тепер вона звільнила свого концертного директора Михайла Успенського, його дружину Катерину, яка працювала у неї PR-менеджером, а також помічника-адміністратора.

Лорак не повідомила причину звільнення співробітників, однак в світських колах вважають, що співачка розірвала відносини з командою через втрату довіри. Нібито зірку більше не влаштовували фінансові схеми, за якими працював Успенський.

Після розпуску команди у Кароліни скоротився концертний графік. Найближчий виступ зірки відбудеться в серпні.

Зараз співачка знаходиться в США. Лорак показала в Instagram фото з Нью-Йорка, на якому позує на тлі американських прапорів. «Скоро нова пісня! Нове життя! »- заявила артистка.

В кінці травня Кароліна запевнила, що знаходиться на підйомі душевних сил. Разом з емоційним оновленням після розлучення з турецьким бізнесменом Муратом Налчаждіоглу зірка зважилася і на зовнішні перетворення.

Після розлучення артистка не забороняє колишньому чоловікові спілкуватися з їх дочкою Софією. Дівчинка часто проводить час з татом.