Популярне: “Стоп вогонь! Припиніть вогонь по своїх!”: Співачка Руслана потрапила під жорстоку критику через свої висловлювання

Прислухаються чи ні, покаже час, передає Корупція.Інфо

У 2018 року українцям слід бути дуже обережними із планами на майбутнє, адже головна небезпека криється у спокусі почати черговий період життя так, ніби вже йде передвиборча кампанія.

Таку позицію в коментарі озвучив лідер культового гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

    "Я розумію, що завдання непросте, але якщо вдасться уникнути цієї пастки як громадянському суспільству, так і влади, опозиції, то є шанс досягти багатьох важливих цілей, які дадуть конкретні позитивні результати для громадян країни.

Якщо ж ні, ми ризикуємо втратити навіть те , що мали ", – пояснив музикант.

На думку артиста, ключові гравці на політичній арені повинні нарешті домовитися між собою по найбільш принципових для країни питань і знайти спільну позицію.

    "На раціональному рівні не бачу причин, щоб це відбулося, тому як людина, яка любить свою країну і щиро цього хоче, віднесу це до категорії очікуваного дива", – додав Вакарчук.

 

До речі, Вакарчук розповів про свої президентські амбіції.

"Я ніколи не давав жодних обіцянок політикам і бізнесменам, і з посмішкою ставлюся до конспірологічних теорій про те, хто мене фінансує, веде або хто мною маніпулює. Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюся цього робити і сьогодні", – заявив співак.

Також лідер групи "Океан Ельзи" і громадський діяч зазначив, що він "абсолютно самостійний, самодостатній і фінансово незалежна людина".