Дитина поки не вміє ані стояти, ані сидіти самостійно, до того ж втратила можливість розмовляти

Ернест після перенесеного менінгоенцефаліту втратив всі навички і перестав розвиватися на свій вік. Протягом всього свого життя він постійно "живе" в лікарнях. Є супутні захворювання, крім ДЦП,  –  дисплазія стегна, деформація стоп і папіломатоз гортані пише ТСН.

"Після останньої операції 2 роки тому дитина повністю перестав говорити. Він сміється і плаче без єдиного звуку. В інституті отоларингології в Києві фахівцями при обстеженні у Ернеста була виявлена ​​мембрана гортані. Це зарубцовані і зрощені голосові зв'язки. Це і є причиною того, що малюк перестав розмовляти. Став погано спати і у нього з'явилася задишка і утруднене дихання. При такому діагнозі, якщо не зробити вчасно операцію, то дитина може залишитися німим на все життя і може навіть задихнуись", – каже мама дитини.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави

В Україні такі операції проводять з 6 років, батьки не можуть та ризикувати і чекати ще кілька років, тому шукають допомоги за кордоном.

"Мовленнєвий розвиток у дитини протікає з 3 до 5 років. Чекати немає часу і тим більше, якщо гарантії в Україні немає. Допомогти синові готовий доктор з Тель-Авіву, Ізраіль. Сума 20 тисяч доларов. За ці роки реабілітації наша сім'я вичерпала всі можливі і не можливі ресурси. Просимо Вас про допомогу. Надія лише на добрі серця. Молимо про допомогу", – благає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7427 0484 0911 Котельникова Ольга Вікторівна

https://vk.com/club141895892