Кількість втрат російських окупантів на Донбасі не злічити. Очевидно, що якість “другої армії світу” залишає бажати кращого. Про це в етері ондого з телеканалів розповів військовий експерт Валерій Рябих.

Так він прокоментував висновки британської розвідки, що Росія навряд чи здатна захопити всю територію Донецької області.

“В основі цих оцінок лежить оцінка потенціалу підрозділів противника, які зосереджені на цьому напрямку. Спостерігачі зазначають, що якість тих військ, які Російська Федерація використовує для вирішення завдань на Донецькому напрямку, залишає бажати кращого, тому що здебільшого лінія фронту насичена тими так званим частково мобілізованими, які здебільшого потрапили на фронт без належної підготовки і на тлі такого великого дефіциту і живої сили, і вимоги від російського командування про негайне захоплення частини, що залишилася в Донецькій області”, — сказав Рябих.

Тож Експерт констатував, що все це призводить до великих втрат у лавах російських військ.

“І можна зазначити, що тільки за цей тиждень противник зазнав важких втрат — майже 3100 було вбито, і це тільки втрати вбитими. Командування східного угруповання військ Збройних сил України зазначає, що втрати противника пораненими та з інших причин, яких зазнає противник у цьому районі, оцінюються як утричі більші. Тобто в районі 10 тисяч військ противник втратив за минулий тиждень”, — заявив Рябих.

На його думку, це жахливі цифри, які насамперед мають обурити російське суспільство. Але, як видно, це суспільство поки що інертне.

Водночас поки що, зазначив він, пропаганда намагається робити речі такими, щоб можна було завуалювати.

“Зокрема, головне військово-політичне управління Міністерства оборони РФ минулого тижня розіслало у війська так званий документ “Висновки з війни з НАТО на Україні”. Маніпулювати тими фактами, які наявні для того, щоб прикрити причини реальних поразок і створити умови в суспільстві того, що ця країна нібито воює з усім НАТО. Хоча, звичайно ж, насправді тут Україна завдає смертельного удару російській армії”, — підсумував Валерій Рябих.

Зазначимо: Триває двісті сімдесят сьома доба російського широкомасштабного вторгнення.
Підтверджено ураження ворожого об’єкту в районі населеного пункту Сватове 25 листопада цього року.
Там перебувало близько 70 військовослужбовців противника. Кількість поранених та загиблих окупантів уточнюється.
Підрозділи наших ракетних військ і артилерії уразили 3 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки ворога.
Тим часом противник продовжує збройну агресію проти нашої держави, не припиняє завдавати ударів по об’єктах цивільної інфраструктури. Зосереджує зусилля на стримуванні дій підрозділів Сил оборони. Триває переміщення особового складу та військової техніки ворога для комплектування підрозділів, що зазнали втрат – повідомляє Генштаб ЗСУ.
Очікується посилення угруповання військ противника, що діє на тимчасово окупованій та тимчасово зайнятих територіях України за рахунок перекидання окремих підрозділів з території республіки білорусь після набуття ними бойових спроможностей.
Ворог завдав 4 ракетні удари по цивільних об’єктах населених пунктів Розумівка Запорізької області та Мусіївка на Дніпропетровщині. Здійснив близько 10 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
Зберігається загроза завдання противником ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури в глибині території України.
Водночас повідомляється, що окупанти продовжують зазнавати втрат. Місцеві лікарні Щастинського району Луганської області перевантажені через велику кількість поранених загарбників. Противник змушений проводити медичну евакуацію поранених військовослужбовців до Луганська.
Підтримуємо Збройні Сили! Разом переможемо! Слава Україні!