Головний герой шоу “Холостяк-7” Дмитро Черкасов розповів про складний період в житті і втрату дитини

Як розповіла колишній учасник шоу “Холостяк-7” Дмитро Черкасов, після проекту його життя сильно змінилося. Через деякий час він одружився з коханою Олександрою, у якої на той момент був 8-місячний син Тимофій. Практично через рік після весілля у них з’явився малюк на ім’я Марк. А в 2019 році Олександра знову завагітніла.

Однак, дитина так і не з’явився на світ – у Олександри на шостому тижні стався викидень. В інтерв’ю YouTube-каналу “Пряме запитання” пара розповіла, що переживати цей період було дуже важко, їхня сім’я ледь не розпалася, розмірковуючи про розлучення.

«Ми практично розлучилися», – розповідає дівчина.

Вона зазначила, що після втрати дитини Дмитро віддалився від неї:

“Сашу дуже сильно накривали гормони, вона важко це переносила. Я намагався підходити, але Саша хотіла бути наодинці. Я розумів це так: Якщо мені сказали відійти – я відходжу і не задіяний”, – у свою чергу розповів Дмитро.

Проте, в цей час Олександра сприйняла все по-своєму:

“Я сприйняла холод Діми як байдужість, а не те, що він не хотів зайвий раз натискати на якісь не ті ноти. У мене були істерики, я не контролювала себе, кричала, плакала. Він не чіпав мене, а я сприйняла це як холод і байдужість. Це все у нас кипіло і в один момент ми всі виговорили один одному. Тоді ми їхали додому з розумінням того, що ми розлучаємося”, – поділилася особистим дівчина.

Тим не менш, парі вдалося зберегти шлюб, зрозумівши, що вони люблять один одного, у них є діти. Ця ситуація зробила їх сильнішими і тепер вони стали ще міцнішими, запевняє Олександра.