Катерина Кухар захоплює шанувальників мініатюрної фігурою в стильному купальнику.

У 2017 році вона стала відома не тільки в світі мистецтва, а й широкому загалу завдяки участі в шоу “Танці з зірками” в якості судді. Зрозуміло, що після появи на екранах, у відомої балерини Катерини Кухар з’явилося безліч шанувальників, яким відтепер цікаво все, що стосується прими.

Днями Катерина Кухар опублікувала в своєму Instagram цікаве фото зі свого повсякденного життя. 37-річна прима-балерина показала, як провела один з останніх осінніх сонячних днів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Прав был Александр Сергеевич Пушкин, когда говорил, что осень — это пора, дабы расцвести вновь…🍂🍏🦔 И с этими солнечными лучами, кажется, нам всем это удалось…. ⠀ Как хорошо, что вчера, в наш выходной, а заодно и праздничный день, нам посчастливилось еще раз насладиться солнцем перед невероятно тяжёлой неделей, перед фестивалем Ballet Open Space. ⠀ #бабьелето #vitamind #balletopenspace 👙 — @lamare_official

Допис, поширений Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official)

На знімку Катя сфотографована у себе у дворі в фіолетовому злитому купальнику з зображенням мультиплікаційного персонажа – Джесіки Реббіт, і в оксамитовому баклажановому халаті, який вона приспустила з плечей. Відомо, що стильний купальник від бренду La Mare коштує майже 3 тисячі грн.

Кухар і струнку фігуру показала, і красиві ноги.

“Олександр Сергійович Пушкін був правий, коли говорив, що осінь – це пора, щоб розквітнути знову … І з цими сонячними променями, здається, нам всім це вдалося …. Як добре, що вчора, в наш вихідний, а заодно і святковий день, нам пощастило ще раз насолодитися сонцем перед неймовірно важким тижнем, перед фестивалем Ballet Open Space “, – написала під кадром знаменитість.

Передплатники зірки відзначили її природну красу, шикарну фігуру танцівниці і красиві ноги. У коментарях вони залишили багато компліментів Кухар.

“Ніжність, розум, талант і краса …. Катя, ви діамант! Не перестаю вами захоплюватися! Ви і ваш чоловік – неймовірне і чудове надбання країни!”, “Нереальна !!!! Найкрасивіша балерина”, “Природна краса – це круто “,” Шикарна дівчина в шикарному купальнику “,” Ви прекрасні “- написали вони.