Скандал з українським втручанням у внутрішні політичні справи США отримав новий потужний поштовх.

Бізнесмен Лев Парнас (соратник Руді Джуліані, особистого адвоката Трампа – Ред.), який в даний момент перебуває під слідством, надав Комітету з розвідки Палати представників Конгресу США нові документи, що стосуються розслідування відносин президента Дональда Трампа з Україною.

Палата представників сподівається включити їх в протокол до початку процесу про імпічмент в Сенаті. Про це передає Інтерфакс з посиланням на американські ЗМІ.

Частина цієї інформації засекречена з метою захисту особистої конфіденційної інформації. Зокрема, вона включає текст листа особистого адвоката Трампа – Руді Джуліані – президенту України Володимиру Зеленському.

“Ці документи, а також ті, які недавно були оприлюднені відповідно до закону про свободу інформації, демонструють, що існує більше доказів, що мають відношення до планів президента щодо України, але вони були приховані самим президентом”, – заявив голова Комітету з розвідки палати представників Адам Шифф.

У листуванні, зокрема, Лев Парнас спілкується з тодішнім генпрокурором Юрієм Луценком. Той підштовхує американців звільнити посла США Йованович і обіцяє допомогти з розслідуванням по екс-віце-президенту Байдену.

Також опубліковано листування Парнаса з Аваковим, помічниками Зеленського Сергієм Шефіром та Андрієм Єрмаком, главою СБУ Іваном Бакановим. Правда, там немає ніякої конкретики. Лев Парнас намагається зв’язатися через них із Зеленським і вирішити інші питання, але, судячи з усього, співрозмовники його ставлять “на ігнор”.