Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук посперечався з главою фракції “Опозиційна платформа – За життя” Юрієм Бойком через економічний розвиток України.

Дискусія розгорілася в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” в п’ятницю, 24 січня.

Так, Гончарук прозвітував про успішні підсумки економічного форуму в Давосі для України. За його словами, “довіра до України зросла”. 

“Саме з новим президентом я пов’язую зростання рівня довіри. Ми побили кілька рекордів. Україна на цьому тижні рекордно вигідно для себе розмістила євробонди. Це чіткий маркер рівня довіри до країни. До нас зайшли інвестори з Грузії, Катару… Скажіть, чи можна це зробити за тиждень? Можна, якщо привести нових людей, які абсолютно точно не крадуть”, – заявив Гончарук.

На його слова відреагував Бойко. 

“Ви знаєте, я вже не вперше чую ваш виступ. Знаєте, я думаю, ви абсолютно щаслива людина. Ваше щастя в тому, що ви не розумієте, наскільки важка економічна ситуація в країні. І куди ви її ведете. За останні 3 місяці впало промислове виробництво. Це шлях в нікуди. Ви не розумієте, як розвивати економіку. Не можна просто здавати в оренду і продавати”, – висловився він.

“Так, ви маєте рацію. Я абсолютно щаслива людина. Але тому, що в моїй країні до влади прийшли нові люди, які не крадуть. За 30 років керування країною вашими колегами, шановний, ми позичали набагато більше. А ми зараз кожну третю гривню повинні віддавати на борги. Ви спочатку згадайте, що було 30 років, а потім говоріть про новий уряд”, – відповів йому Гончарук.