Колишня солістка групи «ВІА Гра», російська співачка Альбіна Джанабаєва поділилася в мережі відвертим знімком, викликавши неоднозначну реакцію своїх шанувальників.

Так, артистка з’явилася перед камерою в кофті в сітку, бюстгальтері і жакеті. При цьому волосся Альбіна заплела в колоски і розбавила образ яскравим макіяжем. Дана публікація з’явилася на особистій сторінці знаменитості в «Інстаграм».

«Давно я не заплітала кісок, напевно востаннє в школі). Але ж «говорила мама, що не стригли золоті коси» … », – підписала Джанабаєва свій знімок.

Відзначимо, в коментарях миттєво відреагували на пост співачки. Зокрема, деякі звернули увагу, що Альбіна дуже різко змінила стиль, припустивши, що в її житті сталися певні зміни. Шанувальники навіть поцікавилися, чи заміжня вона ще за Валерієм Меладзе.

«Піджачок завеликий, образ сируватий, не вистачає обсягу і довжини кіс і рижини, а губи б яскраво червоні», «Мені таааак подобається цей образ, красиво і стильно», «Різкі зміни в Інстаграм … Ви розлучилися?», «Образ чудовий! Вам йде! »,« Божеееее, з косичками Ви як дівчинка !!!! Така красива і надзвичайно мила! »,« Всі образи в кліпі шикарні, але цей, з косичками, сподобався найбільше »,« Дуже схожі в цьому образі на солістку української групи Hardkiss! »,« Образ жахливо красивий і стильний »,« Як ж вам йдуть косички »,« вам цей образ просто шалено йде! Зачепила »,« Вибачте, але дуже несмачно і вульгарно, а косички …. Вам краще з розпущеним волоссям! », – написали люди.