Дружина скандального українського політика Віктора Медведчука, знаменита журналістка і телеведуча Оксана Марченко, показала підводний світ, який бачила на власні очі. При цьому, знаменитість розповіла про проблеми. Зокрема, Марченко торкнулася теми зникнення коралових рифів. Вона вказала, що ця частина підводного світу мільйони років існувала в гармонії зі світом, а в наші часи вони зіткнулися з глобальним потеплінням і згубними діями людини. За словами Оксани, зараз їм загрожує зникнення. Про це знаменитість написала на своїй особистій сторінці в «Інстаграм», при цьому виклала відео свого занурення в підводний світ.

«Коралові рифи, які об’єднують різні види риб, молюсків, ракоподібних, вмирають через глобальне потепління океанів. Більше половини рифів загинули за останні 50-60 років … Вдумайтеся! Мільйони років жили і так стрімко стали вмирати! Те ж з лісами, зі знищенням родючих грунтів, із забрудненням водойм, повітря … Яку планету залишимо нащадкам? І чи залишимо. Тому я жадібно вбирала красу цього чудесного, майже казкового і такого беззахисного світу, бажаючи йому процвітання всім серцем! », – написала Марченко.

Пост Марченко розлютив фолловерів:

“Ви з чоловіком, як дві пухлини”, “Стало прикро, су … а, що через глобальне потепління омарів до сніданку невчасно подали ?! А скільки через тебе і твого чоловічка в Україні жебраків ?! Які займаються виживанням ! “