Політик Олег Ляшко переживає складний період. Пішла з життя його собака по кличці Лінда. Щеня в родині політика прожило менше місяця і з невідомих причин померло.

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко повідомив підписникам сумну новину. На своїй офіційній сторінці в “Фейсбук” 47-річний політик написав, що померла його собака по кличці Лінда.

Олег Ляшко не повідомив, з якої причини не стало собаки, але підкреслив, що не встиг її врятувати і через те, що сталося його серце розбите.

“Моя Лінда померла. Вибач мене, моя маленька довірлива дівчинка, я не зміг тебе врятувати. Моє серце розбите вщент!” – написав Ляшко.

Щеня в родині депутат з’явилося не так давно. Тільки 30 січня Олег Ляшко показав Лінду підписникам і розповів, що собаку він взяв із притулку. Депутат ніжно називав нового члена сім’ї “моє сонечко” і закликав інших забирати собак з притулку, допомагаючи їм знаходити новий будинок.

Шанувальники депутата висловили йому слова підтримки.

“Співчуваю. Знаю, як важко їх втрачати. ​​Вони як члени сім’ї, які люблять і беззахисні ..” – пише користувачка Мережі.

“Щиро співчуваю (((. Така гарненька була і щаслива, що з вулиці забрали …” – додала інша.

 “Дуже шкода собачку співчуваю Вам. Дуже важко втрачати близьких. Адже вони для нас члени сім’ї. Ліндочка, м’яких тобі хмарок”, – коментує публікацію користувач.