Окружний адміністративний суд міста Одеса скасував постанову Кароліно-Бугазької ТВК від 27 жовтня про результати виборів голови Кароліно-Бугазької громади Білгород-Дністровського району. Таким чином їх просто скасували.

Про це у Facebook повідомила голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, передає RegioNews.

“Одеський окружний адмінсуд скасував рішення ТВК щодо оголошення результатів виборів сільського голови в Кароліно-Бугазькій громаді. Нагадую, ТВК не встановивши результатів виборів, скликала перше засідання ради, на якому кандидати склали присягу”, – зазначила Айвазоська.

Щойно Одеський окружний адмінсуд скасував рішення ТВК щодо оголошення результатів виборів сільського голови в…

Опубліковано Ольга Айвазовська Пʼятниця, 30 жовтня 2020 р.

Суд зобов’язав ТВК визнати вибори такими, що не відбулись та оголосити повторні, йдеться у повідомленні.

В ОПОРІ уточнили, що “о 00 год. 40 хв. 27 жовтня Кароліно-Бугазька сільська територіальна виборча комісія Одеської області ухвалила рішення “зробити перерву” в безперервному засіданні та відпустити представників обох дільничних виборчих комісій додому до 12-ї год. 27 жовтня. При цьому ТВК вирішила, що вся виборча документація, яку принесли члени цих ДВК, має залишитися у приміщенні територіальної виборчої комісії. Документи ДВК були перенесені на другий поверх під охорону поліцейського”.

У Громадянській мережі додали, що 27 жовтня спостерігач ОПОРИ перебував у приміщенні ТВК протягом дня до 18-ї год., і за весь цей час до приміщення не прибули члени дільничних виборчих комісій. Також були відсутні і члени ТВК. Крім того, спостерігач не зафіксував жодного кандидата на посаду сільського голови та кандидатів у депутати сільської ради, які б приносили до ТВК заяви про реєстрацію їх відповідно сільським головою та депутатами.

За даними ОПОРИ, так само проігнорували вимогу законодавства у Таїровській селищній ТВК (передмістя Одеси), члени якої після прийому документації від ДВК не розпочали встановлювати результати виборів.