Відомий американський політтехнолог та письменник Дейн Уотерс звернувся до президента Зеленського з порадою. Так, він назвав гаранту стиль поведінки з олігархами. Це особливо актуально на тлі нових санкцій, які ввели в США проти бізнесмена Ігоря Коломойського і його сім’ї.

Про це Уолтерс розповів в інтерв’ю “Апостроф”.

Політтехнолог наголошує, що в Україні є чимало людей, які не те що не допомагають президенту боротися з корупцією, але й самі є учасниками скандальних схем.

“Зараз я хочу підкреслити, що такі мої слова – це виключно моя особиста позиція. Мені не зрозуміло, як український президент може боротися з Росією, з корупцією і зрадниками держави, якщо в його партії є люди, які роблять протилежні речі? На мою думку , президенту Володимиру Зеленському не вдалося стати захисником України, він провалився в цій справі з тих самих пір, коли його обрали. Але зараз він вживає заходів, “висловився Уотерс.

В такій ситуації Уолтерс порадив президенту діяти наступним чином.

“Справжнє лідерство вимагає важких самостійних рішень. Це не лідерство, коли ви покладаєтеся на кого-то. І я не бачу, щоб Зеленський був в достатній мірі лідером, щоб вирішити проблеми, які шкодять країні. Особисто я вважаю, що йому потрібно вдатися до більш жорстких дій. І я радий, що він почав зараз щось робити. “

Чи підтримає українського лідера США і з чого йому слід почати, щоб побороти корупцію в країні?

“Те, що США підтримали ці дії – це чудово. Але знову ж таки – Зеленському треба очистити свою партію і уряд від кожного, хто не згоден підтримувати територіальну цілісність України. І український народ повинен вимагати від свого президента це зробити,” – підсумував політолог.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.