Популярна українська співачка Аліна Гросу вийшла заміж за свого коханого – бізнесмена на ім’я Олександр – в червні цього року. Після офіційної розпису пара влаштувала розкішні гуляння в Італії, чим привернула до себе увагу всіх вітчизняних ЗМІ.

Втім, як з’ясувалося, це була не перше весілля Аліни Гросу, про яке писали журналісти. Співачка зізналася, що до цього її «видали заміж» за власного брата. Про це Гросу розповіла в програмі «Ранок з Україною», яка виходить на телеканалі «Україна». Коментуючи найбільш дивні плітки, які вона коли-небудь чула про себе, Гросу не могла не згадати один випадок.

“Я була в шоці! Це коли я з братом пішла на червону доріжку, а потім написали, що це мій хлопець і ми з ним вже кілька років. І я думаю, як же це так !? », – поділилася співачка.

Варто зазначити, що у артистки є два брати – рідний брат Михайло, якому лише два рочки, і старший брат по матері Роман Каланджій. Вочевидь, мова йшла саме про останній. Свого часу Гросу опублікувала в соцмережах колаж з його фотографіями з нагоди його весілля.