Останнім часом Алла Пугачова, на думку спостережливих фанатів, сильно змінилася. Примадонна прокоментувала чутки про пластичні операції і повідомила про пухлину.

Алла Пугачова рідко виходить у світ, тому кожна її поява на публіці привертає увагу шанувальників і представників ЗМІ. Артистка побувала на кінопрем’єрі, і фанати помітили, наскільки молодо виглядає 70-річна діва.

Співачка не тільки стала сучасно одягатися, а й сильно схудла. При цьому, переконані глядачі, змінилося і її обличчя. Негайно поповзли чутки про те, що зірка зробила пластичну операцію.

Примадонна не поспішала коментувати пересуди, проте в свіжому інтерв’ю на прем’єрі визнала, що вдалася до допомоги хірурга. Алла уточнила, що через проблеми з серцем лікарі заборонили загальний наркоз, але вона вийшла з положення.

“Я робила маленькі підтяжки і легкі операції. У мене шкіра хороша і хороші друзі – пластичні хірурги”, – кокетливо повідомила Пугачова. “Вони можуть прибрати кісту під місцевим наркозом”, – розповіла вона.

А ще співачка повідомила, що їй видалили пухлину на грудях. Це було кілька десятиліть тому, тоді артистці робили повноцінний наркоз. Алла махнула рукою, вирішивши не поширюватися далі: за її словами, цю історію давно всі знають.