Співробітники Служби безпеки України затримали інспектора митного посту «Яворів» Галицької митниці, який перебував на посаді лише 1,5 місяці, за систематичне отримання хабаря від водіїв.

Упродовж зміни митник отримував хабарів від 60 тисяч гривень, інформує прес-служба СБУ.

Як встановило слідство, посадовець організував корупційний механізм під час митного оформлення авто. За фіксовану суму коштів зловмисник забезпечував безперешкодний пропуск транспортних засобів через митний кордон.

Оперативники спецслужби задокументували, що протягом зміни митник отримував неправомірної вигоди від 60 тисяч гривень. На своїй посаді він пропрацював 1,5 місяця, за цей час задокументовано 15 його чергувань.

Зазначається, що правоохоронці затримали фігуранта відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання чергового хабаря.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Перевіряється причетність керівної ланки митного посту до корупційної діяльності.