Олег Сенцов звернувся до президента з відкритим листом

У відкритому листі, опублікованому на персональній сторінці в соціальній мережі Facebook, Олег Сенцов звернувся до президента України Володимира Зеленського з переконливим проханням переглянути довгограюче питання, пов’язане з обвинуваченням волонтерів і добровольців у вбивстві Павла Шеремета.

У минулому в’язень Кремля, він же Сенцов, наполегливо вимагає від Зеленського надати можливість справедливо закінчити вище згадану справу, забезпечивши її незалежним судом. Нагадуючи, що під вартою підозрювані знаходяться вже 6 місяців.

Посилаючись на слова Олега Сенцова, а також адвокатів, що ведуть справу про вбивство Павла Шеремета, переконливі докази причетності затриманих не надано. Незважаючи на це, суд виносить рішення, які здебільшого є невмотивованими, про продовження запобіжних заходів підозрюваних. Олег Сенцов називає все, що відбувається порушенням прав людини.

До числа підозрюваних відносяться Юлія Кузьменко – дитячий кардіохірург, волонтер; Андрій Антоненко – військовослужбовець, музикант; Яна Дугарь – військова медсестра.

За розвитком слідства активно стежать громадяни країни, так як всі засідання відкриті для преси, а також транслюються в мережі інтернет. У громадської думки вже давно сформувалася чітка позиція щодо цієї ситуації. Тому Олег Сенцов вимагає від президента України гарантувати дотримання конституційних прав і свобод підозрюваних.

Телеграм-канал “Клименко-Тайм” в різкій манері прокоментували лист Сенцова:

“У фігурантів справи вбивства журналіста Павла Шеремета плюс один співчуваючий. Мова про Олега Сенцова, який сьогодні вибрав дуже невдалий день для піару (в світлі пригод Порошенка) і опублікував відкритий лист до Володимира Зеленського. У тексті він вимагає від президента забезпечити справедливий розгляд справи , а тримання фігурантів під вартою, за словами Сенцова, робить атмосферу в країні суспільно-небезпечною:

Горе-режисер у своєму листі пішов далі і взагалі заявив, що доказів злочину в справі немає, а фігуранти невинні люди. Дійшло до того, що Сенцов почав в листі погрожувати Європейським судом з прав людини, якщо українська судова система не прийме “справедливе” рішення по затриманим.

Про Сенцова, треба сказати, враження дуже просте. Людина “виринає” з порожнечі по епізодичним приводам і потім пірнає назад. Це говорить про його повну керованість піарниками і технологами. Згадаєте наше слово – буде як Вакарчук. Якщо якимось дивом потрапить в нардепи – втече “в себе” через пару місяців максимум. Або мовчки сидітиме на гальорці. Ще один дуже “успішний” проект Сороса “.