На Європейській площі о 10:00 розпочалася акція протесту перевізників. Учасники мають намір домогтися від Кабміну дозволу на внутрішні і міжнародні перевезення.

Через велику кількість припаркованих автобусів в центрі Києва утворилася пробка.

“Ресторан” Велюр “Миколи Тищенка працює, парламентарії все працюють, а перевізники повинні сидіти вдома. Ми вимагаємо дозволити працювати як внутрішнім перевізникам так і міжнародним. Я на карантині, уже всі фільми переглянув. Треба працювати і піднімати економіку. Сподіваємося, що уряд нас почує. Ми готові починати працювати вже сьогодні “, заявив в коментарі” Країні “Павло Кулик, начальник автоколони в автобусному автопарку.

Павло, представник компанії “Транстемпо”.

“В Європі працює міжнародні та внутрішні перевезення, чому в Україні нічого не працює. Вже немає сил чекати, сили закінчуються разом з їжею і грошима. Ми вимагаємо від уряду дати нам можливість працювати. Чому нелегальні перевізники, які беруть в чотири рази більше і не платять податки можу зараз працювати, а легальні підприємці повинні сидіти вдома. Під Кабмін я прийшов в надії, що нас почують і дадуть можливість працювати і заробляти “.

Зараз перевізники перейшли від Європейської площі до Кабміну. Їх зібралося чоловік 200-300. Вони без плакатів. Поводяться спокійно, стримано. Для того щоб їх почули вони сигналять автобусами.