Екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва заявила про те, що не збирається повертатися в Україну.

Про це вона заявила в інтерв’ю виданню Гордон.

Відповідаючи на питання “як вона себе почуває фізично і психологічно після всього, що сталося?”, Гонтарева заявила: “Психологічно 17 вересня був найважчим днем ​​у моєму житті. Коли спалили мій будинок, а з ним всі сімейні фотографії і реліквії, все речі .. . Мій чоловік як був в одних джинсах, так в них і залишився: весь його одяг згорів, у мене хоч в Лондоні були якісь речі. Це був дуже складний день. Здавалося, що кінець світу настав. Але сьогодні я вже всім друзям сказала: в інвалідному кріслі або на милицях все одно йду вперед “.

Гонтарева зазначила: “Я поки не бачу, щоб Коломойського хтось зупиняв. З ним фотографуються в Офісі президента, з ним роблять Селфі, його вперше за 16 років запрошують на форум YES (Ялтинська європейська стратегія, щорічний форум за участю світових лідерів, що проходить в Києві та заснований бізнесменом Віктором Пінчуком). Я цього не розумію. Як не розумію і того, чим саме йому заважаю. Мені він точно не заважає. Якщо країна вибирає нових героїв і вони виглядають ось так, значить, у країни таке уявлення про реформи і справедливість. Це вибір країни”.

“Я не буду перетинати кордон України. У мене там немає вже ні вдома, нічого. Вони, напевно, спеціально це зробили, щоб випалити мене напалмом з країни”, – резюмувала вона.